Kawa

Minister Cafe – Kawiarnia dla lubiących piwo

Minister Cafe to mój kolejny kawowy punkt na mapie Poznania. Już od jakiegoś czasu zachodzę tam od czasu do czasu na dobrą kawę i ciacho. Choć to nie jedyne pyszności, które można tam znaleźć. W ofercie jest również oferta lunchowa i co zapewne zainteresuje tych mniej kawowych – piwo. Zresztą już na wejściu widzimy informację, że to kawiarnia “dla każdego kto lubi piwo” 😉

W ofercie kawowej Minister Cafe znaleźć można, poza kawami z ekspresu ciśnieniowego, moje ostatnimi czasy ulubione metody parzenia kawy: aeropres, drip i chemex. Zazwyczaj do wyboru jest też więcej niż jeden gatunek kawy. Jeżeli jednak, tak jak mi, nazwy kawy nie zawsze coś znaczą, to zawsze za barem znajdzie się osoba, która nie dość, że o nich opowie, to jeszcze doradzi, która będzie najlepsza.

Minister Cafe jest również miejscem przytlnym, w którym chce się spędzać czas z przyjaciółmi. Wystrój wnętrza jest dość prosty, ale stanowi to o uroku kawiarni. Szczególnie jeżeli usiądziemy pod przenikliwym wzrokiem Ministra zerkającego ze ściany.

 

Informacje

Adres: Poznań, ul. Ratajczaka 34

Social media: FBInstagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.